Boru Çelik FWDM Modülü T1550nm R1310 ve 1490nm FWDM Filtre WDM SC/APC

Yeni ürün

Stokta var

₺123.17

İstek listesine ekle


1310nm 1490nm 1550nm FWDM Modülü
PON + CATV çözümü T1550nm R1310 & 1490nm FWDM
Optik amplifikatörlerde, WDM ağlarında yaygın olarak kullanılan WDM modülünü filtreleyin. Cihaz, geniş bir dalga boyu aralığında ışığı farklı dalga boylarında (1310nm/1490nm/1550nm) birleştirir veya ayırır. Çift yönlü iletişim sağlamak için tek bir fiberin kapasitesini genişletebilir, böylece optik ağ yükseltmesinde ve genişlemesinde yaygın olarak kullanılabilir veya yeni kapsamlı iş vb.
1310nm/1490nm üzerinde çalışır, bu yüzden burada 1550nm kullanarak aynı fiber üzerinden teslim edilir ve FWDM, tüm bunların bir araya geldiği bir yerdir.
Özellik:
Geniş Dalga Boyu Aralığı
Düşük Ekleme Kaybı
Yüksek Kanal Izolasyon
Yüksek stabilite ve güvenilirlik
Uygulamalar:
Sistemi Izleme
Vericiler ve Fiber
Fiber optik amplifikatör
CATV Sistemi
FTTH Sistemi
1310nm/1490nm/1550nm filtre WDM:
ÖDEME
1. biz emanet, Western Union ve T/T ile ödeme kabul edebilir. En iyi yol doğrudan online ödeme, kendinizi seçebilirsiniz. Diğer ödeme koşullarını kullanmak istiyorsanız, lütfen sipariş vermeden önce bize bildirin.

Etiketler: Ucuz Boru Çelik FWDM Modülü T1550nm R1310 ve 1490nm FWDM Filtre WDM SC/APC, Yüksek Kalite Boru Çelik FWDM Modülü T1550nm R1310 ve 1490nm FWDM Filtre WDM SC/APC, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Marka Adı jyttek
Model Numarası JYT-FWDM
Wavelength TX1550RX1310+1490
Fiber Length 1m
Connector SC/APC
Package Steel Tube
Operating temperature 0-70
CE RoHS Compliant
Warranty 3Years
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 25cm x 20cm x 10cm (9.84in x 7.87in x 3.94in)

Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.

Bir değerlendirme yazın

Boru Çelik FWDM Modülü T1550nm R1310 ve 1490nm FWDM Filtre WDM SC/APC

Boru Çelik FWDM Modülü T1550nm R1310 ve 1490nm FWDM Filtre WDM SC/APC

İlgili ürünler

Karşılaştır